Soutěž..Najdi 6 rozdílů >> Tady :D
.......................................................................

Rozhovor pro People

24. ledna 2009 v 12:58 | Smiley |  →O Miley
Miley svolila nahládnutí do jejího opravdu "plážového" pokoje a její "dívčí" šatny, v domě jejich rodičů v Severním Holywoodu.
"Jedna z mých nejoblíbenějších místností je šatna" prozrazuje Miley o své žhavě růžové šatně s černým, křišťálovým lustrem. "Chtěla jsem, aby byl módní a opravdu holčičí, něco vtom smyslu jako butik."
Dvě z mnoha místností v domě jsou také rodinný obývací pokoj s křesly vzoru zebřích proužků a kuchyně velká 840m2 ve středozemním stylu.

"Líbí se mi, když je dům oddělený od toho velkého blázince venku." říká Mileyin táta Billy Ray.
Usměvavá Miley pózuje na fotkách s růžovými kolečkovými bruslemi, které jí táta věnoval k 15. narozeninám (na stranách bruslí je nádherně napsáno její jméno), dokonce i ona magazínu prozradila, že důvěra se občas může vytrácet i superstar.
"Jednou jsem před mámou prohodila 'Nekoupím si další časopis, až do té doby, než budu umět projít kolem a myslet, že vypadám jako ta holka na titulní stránce.' a máma mi odpověděla: 'Ale Miley, ty jsi ta holka!', ale já na to: 'Já vím, ale každý den se necítím jako ta holka na titulní stránce.' Nemůžeš se prostě nikdy cítit perfektně!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
...................................................................
Podívej se a šiř dál: